Nasi klienci mówią
Doskonały
4.5 poza 5
Dostawa do Polska
Dostawa do:

Płatność

Akceptujemy następujące metody płatności:


1) Przelew bankowy
Jeśli zdecydujesz się zapłacić za pośrednictwem bankowości elektronicznej, wybierz odpowiednią dla siebie metodę płatności. Wszystkie obsługiwane metody płatności:


2) Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro
Podane przez ciebie dane karty będą przetwarzane z szyfrowaniem SSL. W przypadku płatności kartami kredytowymi i debetowymi należy wprowadzić numer weryfikacyjny karty (CVV), tj. kod wydrukowany na karcie, który służy jako środek bezpieczeństwa podczas transakcji w handlu elektronicznym.

Karty kredytowe podlegają autoryzacji i kontroli przez podmiot, który je wydał, jeśli podmiot nie autoryzuje płatność, nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienie w dostawie lub niedostarczenie zakupionego towaru.

Odrzucenie karty może mieć miejsce z następujących powodów:

  • Wygasł termin ważności karty. Sprawdź, czy karta nie przekroczyła daty ważności,
  • Karta osiągnęła limit kredytowy. Sprawdź w swoim banku, czy karta nie przekroczyła limitu kredytowego,
  • Wprowadzone dane mogą być nieprawidłowe. Sprawdź, czy poprawnie wypełniłeś wszystkie wymagane pola. 

3) PayPal 
Ta metoda płatności jest wybierana bezpośrednio podczas procesu zakupu, w momencie dokonywania płatności przez wybranie opcji „Płatność PayPal”. Po potwierdzeniu zakupu zostaniesz przekierowany na stronę PayPal (nasz dostawca), gdzie musisz podać dane swojego konta PayPal.

Po zatwierdzeniu płatności zostaniesz przekierowany z powrotem na stronę potwierdzenia zamówienia na naszej stronie internetowej.