Nasi klienci mówią
Doskonały
4.5 poza 5

Używane części do samochodów marki Volkswagen

Większość osób z pewnością słyszała o samochodach marki Volkswagen. VW to niemiecka marka samochodów założona w 1937 roku. Historia tej marki jest dość ciekawa. Produkcja VW rozpoczęła się na zlecenie głowy państwa. Poprosił on Ferdynanda Porsche, aby wyprodukował samochód, który spełniłby oczekiwania większości obywateli i którym mógłby jeździć prawie każdy.

W drugiej połowie XX wieku samochody VW stały się popularne na całym świecie. W tym czasie najbardziej ulubionym z nich stał się znany model zwany „Beetle”. Dziś samochody VW nie tracą na popularności.

Topowe modele VW: Volkswagen PASSAT CC, Volkswagen PASSAT B7, Volkswagen PASSAT B5.5, Volkswagen PASSAT B6, Volkswagen PASSAT B8. Na naszej stronie znajdziesz używane części marki VW do tych i wielu innych modeli tego producenta.

Jakie są ceny używanych części do marki Volkswagen ?
Ceny części do marki Volkswagen zaczynają się od 22 zł.
Dlaczego warto kupować części Volkswagen online na OVOKO.PL?
OVOKO.PL zrzesza kilkaset stacji demontażu pojazdów w Polsce i Europie, dlatego wybór używanych części do marki Volkswagen jest szczególnie szeroki - 10000 ofert. Wszystkie części są objęte 14-dniową gwarancją zwrotu, więc jeśli zakupiony towar nie spełnia twoich oczekiwań, możesz go zwrócić w ciągu dziesięciu dni, a otrzymasz pełny zwrot poniesionych kosztów.