Nasi klienci mówią
Doskonały
4.5 poza 5
Dostawa do Polska
Dostawa do:

Naszym sposobem na zmniejszenie kosztu naprawy jest skorzystanie z oferty sklepu Ovoko.pl. Sklep ten oferuje oryginalne części kia, ale części używane, a więc nieporównywalnie tańsze od tych nowych. Nie jest to jednak portal z ogłoszeniami, oferującymi części od prywatnych użytkowników, a profesjonalna firma, która bierze odpowiedzialność za części, które sprzedaje. Dzięki temu masz między innymi 14-dniową gwarancję zwrotu, bez podawania przyczyny. Topowe modele KIA: KIA Ceed, KIA Sportage, KIA Sorento, KIA Carnival, KIA Sportage. Na naszej stronie każdy z was znajdzie używane części KIA do tych i innych modeli.

Jakie są ceny używanych części do marki KIA ?
Ceny części do marki KIA zaczynają się od 4.21 zł.
Dlaczego warto kupować części KIA online na OVOKO.PL?
OVOKO.PL zrzesza kilkaset stacji demontażu pojazdów w Polsce i Europie, dlatego wybór używanych części do marki KIA jest szczególnie szeroki - 354046 ofert. Wszystkie części są objęte 14-dniową gwarancją zwrotu, więc jeśli zakupiony towar nie spełnia twoich oczekiwań, możesz go zwrócić w ciągu dziesięciu dni, a otrzymasz pełny zwrot poniesionych kosztów.

Używane części do Kia w Internecie

Jeszcze do niedawna to samochody niemieckich marek takich jak Mercedes, BMW czy Audi uchodziły za te wyjątkowo niezawodne. Dziś ten trend zaczyna się zmieniać i takie marki jak Kia zaczynają zdobywać zaufanie kierowców swoją jakością wykonania i bezawaryjnością. Nie oznacza to jednak, że samochody tej marki nigdy się nie psują. Oczywiście każdy samochód może się zepsuć, nawet ten z pozoru niezawodny. Jeśli więc twoja Kia uległa awarii, to nie jest to powód do zbyt dużych zmartwień. Szczególnie że mamy dla ciebie sposób na ograniczenie kosztów związanych z zakupem części zamiennych.

Szeroki wybór części do modeli samochodów KIA na Ovoko.pl

Ovoko.pl to sprawdzony sklep, który działa na kilku europejskich rynkach już od 5 lat. W tym czasie baza części zdążyła urosnąć do ogromnych rozmiarów, co tworzy pewne trudności, o których opowiemy w dalszej części tego artykułu, ale która daje też klientom niemal 100% pewności, że poszukiwana część jest w ofercie tego sklepu, nawet jeśli jest to mało popularna część do rzadko spotykanego w naszym kraju modelu Kia. Jeśli więc w twoim samochodzie zepsuł się alternator, pompa abs czy inna rzadko dostępna część, to najprawdopodobniej Ovoko.pl będzie ci w stanie pomóc, oferując ci oryginalne części kia w niskich cenach.

Dlaczego warto kupować używane części do Kia?

Na rynku dostępna jest cała masa różnych tanich zamienników części do samochodów marki Kia, ale jeśli wierzyć opiniom mechaników większość z nich charakteryzuje się niską dokładnością wykonania lub zastosowaniem materiałów niższej jakości. Dlatego w przypadku samochodów tej marki, ale nie tylko, często kupienie używanej, ale sprawdzonej i oryginalnej kia części jest nie tylko tańsze od kupienia taniego zmiennika, ale i bardziej rozsądne. Oryginalna i sprawdzona część jest bowiem często w stanie pracować dłużej niż tania podróbka, a to tylko jeden z argumentów przemawiających za kupowaniem używanych część. Do innych należą ekologia, związana z wykorzystaniem już istniejącej części kia, duża dostępność i oczywiście niższa cena. Zasada to nie dotyczy oczywiście wyłącznie części kia, tak samo jest, jeśli chcesz kupić części subaru, części fiat, czy części do innych marek.

Jak znaleźć odpowiednią część do Kia na naszej stronie internetowej?

Skorzystanie z oferty międzynarodowego sklepu z częściami używanymi daje możliwość wyboru spośród wielu różnych ofert. Jest to oczywiście zaleta, ponieważ daje to szansę na znalezienie dokładnie takiej kia części, jakiej się poszukuje, ale tworzy to też pewnego rodzaju wyzwanie związane z koniecznością przeszukania obszernej bazy. Na szczęście na Ovoko.pl dostępne są różne metody wyszukiwania, które pozwalają łatwo odnaleźć się w gąszczu ofert. Podstawowym sposobem na wyszukanie części kia na tej stronie jest skorzystanie z okna wyszukiwarki na górze głównej strony sklepu. Wystarczy tam wpisać nazwę części i model samochodu, a strona zrobi resztę. Jeśli jednak takie wyszukiwanie daje zbyt wiele wyników, możesz skorzystać z nieco bardziej precyzyjnej metody. Jest nią zaawansowana wyszukiwarka, którą znajdziesz po lewej stronie ekranu głównego sklepu. Należy tam wybrać markę samochodu, model, lata produkcji i nazwę poszukiwanej części. Jeśli wciąż wyników jest zbyt dużo, to możesz dodatkowo skorzystać z filtrów i w ten sposób ograniczyć wyniki do części, które dokładnie spełniają twoje oczekiwania, takie jak, chociażby maksymalna cena.

Używane i tanie części do samochodów osobowych Kia

Jednym z podstawowych ograniczeń związanych z kupowaniem części kia przez internet jest czas potrzeby na przesyłkę, szczególnie jeśli dana część jest wysyłana z zagranicy. Dlatego Ovoko.pl zdecydowało się zastosować przyśpieszone przesyłki dla wszystkich dostępnych w sklepie części. W związku z tym nawet jeśli część, która ci się spodobała, w momencie wyszukiwania znajduje się w innym kraju, to dzięki zaledwie kilku kinięciom w maksymalnie kilka dni znajdzie się w twoim domu.

Bezpieczny zakup części KIA w jednym miejscu

Wiele osób porównuje zakupy w klepie Ovoko.pl do kupowania części używanych na popularnych portalach z ogłoszeniami. Jest to jednak spory błąd. Ovoko.pl daje bowiem gwarancję na to, że każda oferowana części jest sprawdzona, zanim znajdzie się w ofercie. Nie daje to jednak gwarancji, że z jakiegoś powodu, takiego jak, chociażby błąd kupującego, zakupiona część będzie pasowała. W związku z tym sklep daje 14 dni na zrezygnowanie z zakupu bez podania przyczyny. W takiej sytuacji sklep zwraca kupującemu 100% wydanych środków.Kolejną rzeczą, jaka potwierdza profesjonalne podejście Ovoko.pl, jest zastosowanie bezpiecznych metod płatności, takich jak Maestro, PayPal, Visa, Mastercard, Visa Electron czy tradycyjny przelew bankowy, dzięki czemu masz pewność, że twoje transakcje i twoje dane są zabezpieczone.